ata

دستیار ترید ارزهای دیجیتال

امروزه در تمام بازارهای مالی کسانی برنده اند که ابزارهای هوشمند و کارامدتری داشته باشند. سامانه دستیار ترید اطلس مانند یک عقاب خستگی ناپذیر، بازار ارزهای دیجیتال را تحت نظر دارد و هر حرکت مشکوکی را شناسایی می کند. شما به عنوان یک فعال بازار ارزهای دیجیتال، قطعا زمان کافی برای رصد کل بازار ارزهای دیجیتال را نخواهید داشت. این سامانه در تمام تایم فریم های اصلی، کلیه ارزهای دیجیتال را تحت نظر قرار می دهد و با توجه به استراتژی های موجود در آن، سرنخ های خوبی جهت تحلیل ارزهای دارای پتانسیل به تحلیل گران ارایه می دهد.

استراتژهای گنجانده در این سامانه به دو طبقه بندی خرید و فروش تقسیم بندی می شوند. در استراتژی های خرید، موقعیت هایی که ممکن است منجر به رشد قیمت شوند به کاربران اعلام می شود. این موقعیت ها نیز به دو طبقه بندی Cross و General تقسیم بندی می شوند. در موقعیت های Cross، منطبق شدن استراتژی جهت شروع روند صعودی احتمالی به کاربر اعلام می شود. در موقعیت های General ، تا زمانی که منطق استراتژی معاملاتی برقرار باشد، ارزهایی که با استراتژی معاملاتی منطبق باشند به کاربر اعلام می شود.

در استراتژی های فروش، موقعیت هایی که ممکن است منجر به افت قیمت شوند به کاربر اعلام می شود. این موقعیت ها نیز به دو طبقه بندی Cross و General تقسیم بندی می شوند. در موقعیت های Cross، منطبق شدن استراتژی جهت شروع روند نزولی به کاربر اعلام می شود. در موقعیت های General ، تا زمانی که منطق استراتژی معاملاتی برقرار باشد، ارزهایی که با استراتژی معاملاتی منطبق باشند به کاربر اعلام می شود.

یکی از ویژگی های برجسته این سامانه هوشمند امکان تلفیق چند استراتژی است. برای مثال در نظر بگیرید که استراتژی معاملاتی شما، خروج قیمت از ابرکومو و تقاطع خط کانورژن با بیس باشد، به نحوی که خط کانورژن بالای بیس قرار گیرد. به راحتی می توانید از استراتژی کراس خط کانورژن و بیس و استراتژی جنرال قیمت بالای کومو استفاده کنید.

از آنجا که استفاده از این سامانه منوط به درک مناسب آن است، کاربران ابتدا به مدت دو روز از این سامانه استفاده می کنند. سپس هر کاربر می بایست در مصاحبه ای که توسط اطلس صورت می گیرد شرکت نماید. در صورتیکه کاربر در این مصاحبه قبول شود و نحوه استفاده از این سامانه را به خوبی یادگرفته باشد، می تواند از این سامانه استفاده نماید.

ورود به سایت دستیار ترید
ماهانه
420,000 تومان
ATA Pro
Binance
13 Pairs
260 Strategies
170 Coins
24/7
ata
کلاسیک
عضویت رایگان
ATA
Binance
1 Pair
6 Strategies
170 Coins
24/7
ata